poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.
Imieniny: Katarzyny, Piotra, Roberta

Wakacje czas zacząć

Strona główna » Z życia szkoły » Rok szkolny 2015/2016 » Wakacje czas zacząć

Wszystko, co się zaczyna, ma także swój koniec. Również w naszym gimnazjum dobiegł kresu kolejny, pracowity rok szkolny. Fakt ten uczniowie, nauczyciele, dyrekcja gimnazjum, rodzice oraz zaproszeni goście uczcili, biorąc udział w uroczystej akademii.
        W części  oficjalnej głosy zabrali: dyrektor gimnazjum, pan mgr Grzegorz Florczyk, oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Natasza Korwat, którzy podsumowali kończący się rok szkolny.
          Następnie przystąpiono do rozdania nagród tym uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie, konkursach przedmiotowych, prowadzili działalność charytatywną, aktywnie pracowali na rzecz szkoły. Zaszczytny tytuł Prymusa Gimnazjum w tym roku szkolnym przypadł Julii Nowak z klasy II a, która może poszczycić się najwyższą średnią ocen w szkole. Wręczono również nagrodę specjalną za całokształt pracy na rzecz szkoły dla Adriana Pilarczyka.
        W części nieoficjalnej uroczystości  nasi gimnazjaliści zaprezentowali program artystyczny poświęcony tematyce szkolnej.
       Przyszła również pora na chwilę wspomnień, szczególnie wzruszających właśnie dla trzecioklasistów. Zaprezentowany został bowiem film będący montażem różnych zabawnych, szkolnych sytuacji.
        Uroczystość zakończenia roku szkolnego ubarwiły występy wokalne szkolnego chóru oraz występ taneczny Partycji Baran i Kamila Załawy.
      Życzymy wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji.

poprzednia strona|1|2|3| z   3następny|ostatnia