wtorek, 19 marca 2024 r.
Imieniny: Aleksandryna, Józef

Wakacje... znowu są wakacje

Strona główna » Aktualności » Wakacje... znowu są wakacje

Nadszedł czas aby pożegnać rok szkolny. Fakt ten, uczniowie, nauczyciele, dyrektor gimnazjum, rodzice oraz zaproszeni goście uczcili, biorąc udział w uroczystej akademii.
        W części  oficjalnej głosy zabrali: dyrektor gimnazjum pani Marlena Szczęśniak, oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Natasza Korwat, która symbolicznym bukietem kwiatów podziękowała dyrekcji gimnazjum za wspólnie spędzone trzy lata współpracy. Życzyła wszystkim uczniom wesołych i bezpiecznych wakacji.
         Następnie przystąpiono do rozdania nagród tym uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie, konkursach przedmiotowych, prowadzili działalność charytatywną, aktywnie pracowali na rzecz szkoły. Zaszczytny tytuł Prymusa Gimnazjum w tym roku szkolnym już po raz  kolejny przypadł Julii Nowak z klasy III a, która może poszczycić się najwyższą średnią ocen możliwych do  uzyskania w szkole.
        W kolejnej  części uroczystości  nasi gimnazjaliści zaprezentowali program artystyczny poświęcony tematyce szkolnej.
       Przyszła również pora na chwilę wspomnień, szczególnie wzruszających właśnie dla trzecioklasistów. Zaprezentowany został bowiem film będący montażem różnych zabawnych, szkolnych sytuacji.
        Uroczystość zakończenia roku szkolnego ubarwił występ wokalny szkolnego chóru.
      Tym samym zakończyliśmy rok 2016/2017. Z niecierpliwością czekamy na następny.
Joanna Zalewska

czytano: 1435 razy